تبلیغات
بزرگترین مرجع دانلود - Yahoo Message Archive

Yahoo Message Archive

دوشنبه 1 تیر 1388  07:23 ق.ظ◄ Www.Game-Over.iR & U3f.iR ►


یكی از بزرگترین مشكلات برنامه یاهو مسنجر عدم دسترسی كاربران به آرشیو یا بایگانی پیام های ارسالی و دریافتی كاربر میباشد, كه دسترسی كاربر به این پیام ها را در حالت Offline غیر ممكن ساخته است, البته شاید این مشكل از دید برنامه نویسان این برنامه مزیتی باشد, كه در این حالت هیچ كاربری اجازه ورود به بایگانی پیام های شخصی شما را نداشته و در صورت نیاز به آن ها نیز باید از رمز عبور شما با اطلاع باشد!
موضوع مهم این است كه این ویژگی مسنجر یاهو از طرفی یك حسن و از طرفی دیگر یك قابلیت كاربردی و مفید است كه به دلایل مختلف از كاربران آن سلب شده است. در این بخش قصد داریم شما را با نرم افزار جدیدی آشنا كنیم كه این مشكل یاهو مسنجر را حل كرده است. Yahoo Message Archive Decoder 4.3 نرم افزاری كوچك و كاربری و محصولی از شركت Ikitek است كه شما را قادر میسازد تا بدون نیاز به رمز عبور خود یا دیگران در حالت آفلاین نیز به كلیه اطلاعات ثبت شده در بایگانی پیام های خود در برنامه Yahoo Messenger دسترسی داشته و به مرور آن ها بپردازید. همانگونه كه اسمش پیداست,قادر است با اتصال به آرشیو پیام های شما در مسنجر, پیام ها و داده های كد شده آن را باز كرده و پس از دسترسی به آنها , این پیام ها را در خود ذخیره در اختیار كاربران قرار دهد . این برنامه كوچك هیچ محدودیتی در نمایش آرشیو ها نداشته و قادر است آرشیو كاربران مختلفی را كه در كامپیوتر میزبان ار یاهو مسنجر استفاده كرده اند بدون نیاز به رمز عبور آن ها در اختیار شما قرار دهد. این برنامه قادر است كلیه پیام های ردوبدل شده شما با دیگران را به همانگونه ای كه ارسال و درسافت شده به نمایش گذازد, به عنوان مثال به پشتیبانی از انواع مدل های متنی و فونت ها شامل bold, italic, underline, font colors, font face و font size بوده . حتی قادر است شكلك های ردوبدل شده را نیز در بایگانی خود ثبت كند.

از قابلیت های دیگر این نرم افزار میتوان به بازیابی رمز عبور كاربران در یاهو مسنجر اشاره كرد , این نرم افزار میتواند كلیه پسوردهای افرادی را كه در كامپیوتر میزبان با استفاده از این پیام رسان كانكت شده اند را بدست آورده و در اختیار شما قرار دهد 5487 5487

دانلود با لینك غیر مستقیم:

Download Yahoo Message Archive Decoder 4.3 | FreeFileHosting
File Size: 443 KB
Zip/Rar Password: UnREal-Release

 5487
منبع:
http://firstbook.mihanblog.com

نوشته شده توسط: شهرام عابدی | آخرین ویرایش:- | نظرات ()