تبلیغات
بزرگترین مرجع دانلود - دانلود بازی ایرانی كاراگاه علوی برای كامپیوتر Alavi Animator PC Game

دانلود بازی ایرانی كاراگاه علوی برای كامپیوتر Alavi Animator PC Game

پنجشنبه 28 خرداد 1388  09:39 ق.ظ

دانلود بازی کاراگاه علوی که یک بازی صد درصد ایرانی به سبک ماجراجویی است این بازی حاکی از داستان قتل زن انگلیسی تبار است که همسر روسی دارد . شما در این بازی به نقش کاراگاه علوی پای به میدان می گذارید و به دنبال کشف اثار جرم هستید تا در نهایت قاتل را بیابید . البته در این راه به موانعی برمی خورید از جمله حل معما ها و صحبت با دیگران و پیدا کردن آثار و لوازم که قاتل با آن سرو کار داشته است.لازم به ذکر است که بازی كاراگاه علوی به 41 زبان و 42 خط دنیا طراحی شده است.
بازی جذاب کاراگاه علوی توسط دو برادر ( آقایان سید علی امام جمعه و سید امیر هوشنگ امام جمعه ) ساخته شده است. و با كپی برداری و ذكر منبع برای معرفی و كمك به سازندگان این بازی در سایت بزرگ میهن دانلود قرار گرفته شده است.
سیستم مورد نیاز برای نصب بازی كاراگاه علوی:

Windows 98SE/Me/2000/XP(SP2)
DirectX 9
CPU Pentium III / AMD Athlon 1 GHz, 256 MB RAM
NVidia GeForce / ATI Radeon 128MB , compatible with DirectX 8.1 better DirectX 9
Sound card compatible with DirectX 8.1 better DirectX 9
DVD-ROM Drive, Keyboard, Mouse and Speakers

بازی ایرانی كاراگاه علوی

تصاویری از محیط بازی را در زیر و لینك ادامه مطلب مشاهده میكنید:


بازی ایرانی كاراگاه علوی

دانلود بازی کاراگاه علوی که یک بازی صد درصد ایرانی به سبک ماجراجویی است این بازی حاکی از داستان قتل زن انگلیسی تبار است که همسر روسی دارد . شما در این بازی به نقش کاراگاه علوی پای به میدان می گذارید و به دنبال کشف اثار جرم هستید تا در نهایت قاتل را بیابید . البته در این راه به موانعی برمی خورید از جمله حل معما ها و صحبت با دیگران و پیدا کردن آثار و لوازم که قاتل با آن سرو کار داشته است.لازم به ذکر است که بازی كاراگاه علوی به 41 زبان و 42 خط دنیا طراحی شده است. بازی جذاب کاراگاه علوی توسط دو برادر ( آقایان سید علی امام جمعه و سید امیر هوشنگ امام جمعه ) ساخته شده است. و با كپی برداری و ذكر منبع برای معرفی و كمك به سازندگان این بازی در سایت بزرگ میهن دانلود قرار گرفته شده است. سیستم مورد نیاز برای نصب بازی كاراگاه علوی: Windows 98SE/Me/2000/XP(SP2) DirectX 9 CPU Pentium III / AMD Athlon 1 GHz, 256 MB RAM NVidia GeForce / ATI Radeon 128MB , compatible with DirectX 8.1 better DirectX 9 Sound card compatible with DirectX 8.1 better DirectX 9 DVD-ROM Drive, Keyboard, Mouse and Speakers تصاویری از محیط بازی را در زیر و لینك ادامه مطلب مشاهده میكنید: برچسب: بازی كامپیوتر, بازی كامپیوتری كاراگاه علوی, بازی كاراگاه علوی, بازی ایرانی كاراگاه علوی, دانلود بازی كاراگاه علوی, دانلود رایگان بازی, دانلود رایگان بازی كاراگاه علوی دانلود - Download Link حجم: 35.4 مگابایت منبع رمز: www.mihandownload.com

نوشته شده توسط: شهرام عابدی | آخرین ویرایش:- | نظرات ()