تبلیغات
بزرگترین مرجع دانلود - ضبط مکالمات تلفنی

ضبط مکالمات تلفنی

چهارشنبه 27 خرداد 1388  10:31 ق.ظ

http://shop.psiloc.com/img/art/1336_Screenshot0022.jpg

هیچ وقت اتفاق افتاده است که لازم داشته باشید مکالمه ای را به صورت ضبط شده بر روی گوشی خود داشته باشد. زمان های زیادی اتفاق می افتد که شما ممکن است فرصت نوشتن اطلاعاتی را که به شما از پشت گوشی موبایل داده می شود را نداشته باشید و یا وسال لازم را در اختیار نداشته باشید. بهترین وسیله در این مواقع برنامه ایست که بتواند با فشردن دکمه ای مکالمه شما را بدون کوچکترین کم 5487 و کاستی ضبط کرده و با کمترین حجم و بهترین کیفیت برای شما ذخیره کند. امروز قصد معرفی نرم افزاری را داریم که این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید مکالمات خود را بر روی گوشی ذخیره کنید. یکی از ویژه گی هایی که این قبیل نرم افزار ها باید داشته باشند این است که در هنگام مکالکه صدای بوقی از آنها شنیده نشود. 5487 چون بعضی مواقع نیز شما دوست ندارید طرف مقابل بداند که شما دارید مکالمه بین آنها را ضبط می کنید. پس برای آشنایی بیشتر با این برنامه امروز نیز شما با ما همراه باشید.

Xelnex Lite نگارش ۱/۰۳
برنامه را مطابق معمول نرم افزار های سیمبین s60v3 ابتدا ثبت (Sign) کنید و پس از انتقال به گوشی آن را اجرا کنید. نرم افزار از محیط ساده ای بر خوردار است دارای پیچیدگی خاصی نیست. ابتدا بیایید با هم تنظیمات را به صورت دلخواه خود تنظیم کنیم. برای این کار از منوی Option گزینه Setting را انتخاب کنید.
در قسمت Recording Mode شما می توانید به گوشی خود این امکان را بدهید که برنامه در بدو روشن شدن گوشی خود به خود اجرا شده و اقدام به ضبط مکالمات کند و یا در صورتی فعال شود که شما اقدام به گرفتن دکمه ای خاص کنید و یا حتی به طور کل آن را غیر فعال کنید. ترجیحا این قسمت را بر روی گزینه Manual قرار دهید تا برنامه سر خود اقدام به ضبط تمامی مکالمات شما نکند و بر روی اعصاب شما رژه نرود.
اگر در قمست Enable * key شما گزینه را بر روی Yes قرار دهید می توانید در صورتی که برنامه در حالت ضبط خودکار باشد، هر لحظه که تمایل داشتید با نگه داشتن کلید * به برنامه وارد شوید و آن را قطع کنید.
همانطور که از اسم Call Recording Beeps پیداست، این گزینه مخصوص قطع کردن صدای بیپ در هنگام ضبط مکالمات تلفنی است. این وِیژه گی بارزی است که در خیلی از برنامه های هم رده این نرم افزار وجود ندارد و شما به کل با صدا های بوق پشت سر هم مواجه خواهید شد. پس با خیال راحت این گزینه را در حالت No قرار داده تا دیگر اثری از صدا های بوق پشت سر هم نباشد.
Recording Format برای تنظیم پسوند و نوع ذخیره سازی فایل ها ضبط شده است و می توان از بین پسوند های Mp3, Wav و یا Amr یکی را انتخاب کرد. باید توجه داشته باشید که شما دوست دارید این فایل های صوتی ضبط شده را در کجا ذخیره کرده و چگونه به آنها گوش فرا دهید. اگر قصد گوش دادن آنها را بر روی گوشی خود دارید Amr بهترین گزینه برای این کار می باشد. اگر قصد گوش داد آن بر روی کامپیوتر یا لوح فشرده و … را دارید فرمت mp3 و Wav بهترین گزینه های انتخابی خواهند بود.
همچنین گزینه Recording Storge می تواند محل ذخیره سازی سازی فایل های صوتی شما را تعیین کند. که آیا مایل هستید این فایل ها بر روی حافظه داخلی گوشی شما یا Phone memory 5487 ذخیره گردد و یا بر روی حافظه بیرونی یا همان Memory Card! در اینجا نیز به توجه به حجم محدود حافظه های داخلی و بهره گیری گوشی و برنامه های معمول گوشی از این حافظه، بهتر است آن را بر روی حافظه خارجی قرار داده تا هم با حجم بیشتری بتوانید به کار خود ادامه دهید و هم اینکه از سرعت گوشی شما بر اثر اشغال حافظه داخلی کاسته نشود.
تنظیمات برنامه به پایان رسیده است و شما می توانید دیدن تنظیمان برنامه به قسمت Status رفته و تنظیمات مربوطه را مشاهده کنید. شما می توانید در قسمت Remaining Disk Space از میزان دقایقی که این برنامه می تواند مکالمات را ذخیره کند با خبر شوید. البته باید توجه داشته باشید که میزان زمان این قسمت با تعیین فرمت ذخیره رابطه مستقیم دارد.
همچنین گزینه ای در این برنامه تعبیه شده است که شما بتوانید آن را برای دوستان خود ارسال کنید و به اشتراک بگذارید. همچنین شما می توانید به فایل های صوتی ضبط شده خود در قسمت Records ها دسترسی داشه باشید. این فایل ها به صورت ماهیانه و به صورت منظم دسته بندی شده اند تا دستیابی به آنها ساده تر باشد. شما نیز برای دستیابی به نسخه ای از این برنامه می توانید از آدرس اینترنتی زیر استفاده کنید :

Xelnex Lite نگارش ۱/۰۳منبع:
http://my-google.mihanblog.com

نوشته شده توسط: شهرام عابدی | آخرین ویرایش:- | نظرات ()